Четвер, 23.11.2017, 02:50

Витяг з правил конкурсного

прийому учнів до

Корсунь-Шевченківського ліцею

1. Приймання учнів до Корсунь-Шевченківського ліцею здійснюється на конкурсній основі у відповідності до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів) затвердженої Наказом МОН України від 19.06.2003 р.  № 389 та зареєстрованої Мінюстом України 04.07.2003 р. № 547/7868.

2. У конкурсному відборі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів з рівнем освіти не  нижче повних 7 класів, незалежно від місця проживання.

3. Випробування в рамках основного конкурсного приймання проводяться лише після закінчення навчального року. За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання, за умови, що наповнюваність класу не перевищуватиме 30 учнів.

4. До участі в конкурсі допускаються учні на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, табеля успішності, для абітурієнтів 10 класу - свідоцтва про базову загальну середню освіту.

5. Адміністрацією ліцею визначено в наказі «Про організацію прийому до ліцею на конкурсній основі» перелік навчальних дисциплін, з  яких   відбудуться   конкурсні   випробування  на безоплатній основі:

5.1. Українська мова (диктант) - всі профілі навчання;

5.2. Математика (письмово) - всі профілі навчання;

5.3. Додаткові випробування : (за необхідності)

5.3.1. Фізика (співбесіда) – фізико-математичний профіль

5.3.2. Біологія, Хімія (співбесіда) – природничий профіль.

6. Для проведення конкурсних випробувань створюється приймальна комісія.

7. Результати письмових конкурсних випробувань оголошуються не пізніше трьох днів після їх проведення.

8. Призери ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, випускники 9-х класів, які отримали свідоцтво про загальну середню освіту з відзнакою зараховуються на підставі співбесіди.

9. Абітурієнтам, які рекомендовані до зарахування за рішенням приймальної комісії видається довідка встановленого зразка.

10.     Зарахування учнів до ліцею на конкурсній основі до Корсунь-Шевченківського ліцею здійснюється наказом директора ліцею на підставі рішення приймальної комісії за умови подання абітурієнтами наступних документів:

10.1.  Копія свідоцтва про народження

10.2.  Особова   справа  учня,   свідоцтво   про  базову  загальну середню освіту.

10.3.  Медична картка (довідка) встановленого зразка.

11. Якщо учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням приймальної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією, яка подається впродовж тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається впродовж трьох днів з дня її подання. Якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють заявників, то останні можуть звернутися до відділу освіти Корсунь-Шевченківської РДА, який створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.

12. Письмові роботи абітурієнтів зберігаються в ліцеї впродовж одного року.

«  Листопад 2017  »
Свято дня