Четвер, 23.11.2017, 02:47
Ви увійшли якГість | Група "Гости"Вітаю ВасГість| RSS

   Офіційний сайт Корсунь-Шевченківського ліцею 

Меню сайту
Форма входу




Переможці районних предметних олімпіад 2012-2013 н.р.

1.Осіпенко Катерина,10А-        хімія (2м), 

                                                математика (3м),

                                                фізика (2м),

                                                географія (1м),

                                                інформаційні технології (3м);

2.Костенко Максим,11А-          фізика(2м ), 

                                                економіка (3м), 

                                                географія (3м), 

                                                астрономія (2м);

3.Саєнко Олександр,11А -       фізика(  3 м),

                                                економіка ( 2м), 

                                                географія (3м), 

                                                астрономія (3м);

4.Харенко Аліна,11Б-              хімія (3м), 

                                               екологія ( 3м ), 

                                               біологія ( 2м  ),

                                               географія(2м);

5.Мельник Олександр,11А-     фізика( 1м),

                                               англійська мова (1м),

                                               астрономія (1м);

6.Паламарчук Інна,10А -        математика (2м), 

                                               англійська мова (1м);

7.Гаркуша Ліана,10А -            французькамова ( 3м),

                                               астрономія (3м);

8.Захарченко Дмитро,11А-     фізична культура ( 1м );

9.Моренко Ольга,11А-             математика (2м);

10.Павленко Ярослав,11А-      математика ( 3м);

11.Стрикаль Олена,10А -         фізика (2м);

12.Жорновий Едуард,10А-       англійська мова ( 3м);

13.Ріпа Сергій,10А-                 астрономія(3м);

14.Колодич Олександр,8-       фізика(3м);

15.Каленіков Володимир,8-    фізика (1м );

16.Степаненко Наталія,8-       українська мова (3м).

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Свято дня
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017