Середа, 20.09.2017, 08:40
Ви увійшли якГість | Група "Гости"Вітаю ВасГість| RSS

   Офіційний сайт Корсунь-Шевченківського ліцею 

Меню сайту
Міні-чат
200
Форма входу




Переможці районних предметних олімпіад 2013-2014 н.р.

1.Осіпенко Катерина,11А-         математика (1м); 

                                                  інформаційні технології (1м);

                                                  географія(1м);

                                                  українська мова і література(2м);   

                                                                                      фізика (2м); 

                                                  хімія(2м);

                                                  астрономія(3м);


2.Жорновий Едуард,11А-            англійська мова (1м);

                                                  астрономія(2м);

                                                  інформаційні технології (3м);  

                                         

3.Собченко Віта,11Б-                 хімія(1м);  

                                                  астрономія(2м);

                                                  екологія (3м );


4.Паламарчук Інна,11А-            англійська мова (1м); 

                                                  українська мова і література(1м);

                                                  математика (2м );


5.Гаркуша Ліана,11А -               французька мова (1м);

                                                  астрономія(2м);


6.Тимошенко Владислав,10-      інформаційні технології (1м);  

                                                  математика (3м ); 


7.Калініченко Олександр,10-    фізика(1м);

                                                  астрономія(3м);


8.Рева Максим, 9-                      фізика(1м);

                                                  географія (3м );     


9.Яценко Борис, 8-                    фізика(2м);

                                                  математика (3м );


10.Оніщенко Антон,10-              екологія (3м );

                                                  астрономія(3м);


11.Стрикаль Олена,11А -            фізика (3м);

                                                  педагогіка і психологія (3м);    


12.Ріпа Сергій, 11А-                   астрономія(3м);


13.Швайка Валентина, 11А-       фізична культура(1м);


14.Севрук Іван, 11А-                   фізична культура(1м); 


15.Олефіренко Владислав,11Б-   історія (2м );

 

16.Давидчук Олександр,10-        математика (3м ); 


17.Тулупова Аліна,10-                 географія (3м ); 


18.Колодич Олександр,9-           фізика(2м);


19.Каленіков Володимир,9-        математика (3м );


20.Семенов Артем, 8-                  хімія(2м);


21.Красюк Ірина,8-                     французька мова (3м);

Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Свято дня
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017