Неділя, 16.12.2018, 21:49
Ви увійшли якГість | Група "Гости"Вітаю ВасГість| RSS

   Офіційний сайт Корсунь-Шевченківського ліцею 

Меню сайту
Форма входу
Реєстрація на ЗНО

Шановні відвідувачі сайту! Якщо ви помітили помилки в матеріалах сайту, напишіть, будь ласка, про це в коментарях або в чаті. Дякуємо!
 
 

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – ЗНО) 2014 року триватиме з 03 січня до 05 березня 2014 року.

Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження ЗНО:


1. Ознайомитисьіз Правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати ЗНО з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат),   та Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році

2. Здійснити вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.

Увага! У 2014 році ЗНО проводитиметься з таких предметів:

біологія
всесвітня історія
географія
іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
історія України
математика
російська мова
українська мова і література
фізика

хімія

світова література

Кожен зареєстрований учасник матиме право зареєструватися на складання тестів не більше як із чотирьох навчальних предметів. 
Вам буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.


3. Підготувати необхідні для реєстрації документи та матеріали:

 • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2013 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);
 • копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але здобудете повну загальну середню освіту в 2014 році – подайте довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти Зразок довідки;
 • дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см (2013-2014 років);
 • висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження ЗНО (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);
 • копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в особових даних);
 • переклади документів державною мовою, завірені нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
 • заяву-реєстраційну картку. Сформувати її можна самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстраціїТекст заяви слід писати власноруч за зразком, розміщеним у програмі реєстрації, необхідно поставити підпис та дату оформлення заяви-реєстраційної картки, вклеїти у визначені місця дві свої ідентичні фотокартки для документів розміром 3х4 см, які відповідають Вашому віку.


На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть Згідно з оригіналом (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

4. Надіслати не пізніше 05 березня на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр) реєстраційні документи.

Для абітурієнтів Києва  

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти (КРЦОЯО)

Адреса: а/с № 86, м. Київ, 02192;

Пересилку документів бажано здійснити цінним листом із описом вкладення.


Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який буде надіслано Вам рекомендованим листом разом із:

 • реєстраційною карткою абітурієнта;
 • інформаційним бюлетенем "Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік";
 • повідомленням про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).


ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Ви не будете зареєстровані для проходження ЗНО, якщо:

 • надішлете не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;
 • неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;
 • зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;
 • подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за поштовим штемпелем відправлення).

Про факт відмови в реєстрації для проходження ЗНО Вам буде надіслано повідомлення.

Отримавши повідомлення, усуньте причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та надішліть до 19 березня повторно реєстраційні документи до відповідного регіонального центру.

Також Вам буде відмовлено в реєстрації, якщо ми не зможемо створити особливі (специфічні) умови для проходження ЗНО відповідно до поданого висновку закладу охорони здоров’я.


Хід вашої реєстрації ви можете перевірити на сайті відповідного регіонального центру  http://testportal.gov.ua/regions 


Якщо протягом трьох тижнів з моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали Сертифікат або лист з відмовою в реєстрації, зверніться до відповідного регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.

Якщо у Вас виникла потреба змінити перелік предметів, із яких необхідно скласти тести, або внести зміни до персональних даних, то пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру реєстраційні документи та раніше отриманий Сертифікат 2014 року.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Особи, які виявили бажання пройти ЗНО, але через певні причини не мають можливості зареєструватися в установленому порядку, повинні в межах часу, відведеного на реєстрацію, особисто звернутися до відповідного регіонального центру.

Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Особи, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання, але через поважні причини не можуть зареєструватися в установленому порядку, повинні в межах часу, відведеного для реєстрації, особисто звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти за місцем проживання (перебування).

Якщо через певні причини Ви не зможете взяти участь у зовнішньому оцінюванні, то повинні до 19 березня 2014 року надіслати на адресу відповідного регіонального центру раніше отриманий Сертифікат 2014 року і заяву про відмову в реєстрації. 

Для кожного зареєстрованого абітурієнта на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та ріп-кодом, указаним у ньому.

Прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

 
 
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Свято дня
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018