П`ятниця, 20.10.2017, 19:00
Ви увійшли якГість | Група "Гости"Вітаю ВасГість| RSS

Офіційний сайт Корсунь-Шевченківського ліцею

Шкільна форма

Адміністрація ліцею звертається до батьків з проханням постійно контролювати виконання учнями вимог щодо зовнішнього вигляду. Ці вимоги співпадають з державною політикою України у цьому питанні. Крім того, дані вимоги допомагають правильному вихованню ділової культури та зменшують відповідні видатки батьків. Згідно з Указом Президента України від 02 червня 1996 року № 417 «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти», Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 року № 1004 «Про запровадження шкільної форми для учнів середніх закладів освіти» учень повинен з’являтися до школи у формі, яка є обов’язковою.

Вимоги до форми

Для юнаків - класичний діловий костюм чорного, сірого, темно-синього кольору, сорочка або гольф однотонні, дозволяється безрукавка або светр під піджак темного кольору, темні туфлі.
Для дівчат - класичний діловий костюм чорного, сірого, темно-синього кольору жилет, піджак вільного чи напівприталеного силуету довжиною до лінії стегна, спідниця середньої довжини (до або нижче колін) або брюки класичного стилю, однотонна класична блуза, темні туфлі або босоніжки із закритим носком.
Можливі будь-які комбінації із вищезазначених предметів за умови дотримання ділового стилю одягу.

В ліцеї забороняється носити:

- джинсовий одяг;
- декольтовані, надто яскраві, вкорочені блузки («топіки», футболки тощо),
- надто яскраві сорочки, короткі спідниці;
- вкорочені, стягуючі брюки, бриджі тощо;
- спортивний одяг і взуття (окрім занять фізкультури та спортивних змагань)
- одяг для літнього відпочинку;
- неформальну символіку і атрибутику.

Вимоги до зовнішнього вигляду:

- одяг і взуття мають бути чистими і охайними;
- охайна ділова зачіска для дівчат, коротка стрижка для юнаків, волосся природного кольору;
- косметичний (стриманий) макіяж дозволяється тільки дівчатам 8-11 класів. Згідно правил ділового етикету в якості доповнення до шкільної форми дівчатам дозволяється тільки одна прикраса (сережки).

Закликаємо учнів та бітьків до співпраці!

«  Жовтень 2017  »
Свято дня