Середа, 24.04.2024, 18:00

Головна » 2018 » Жовтень » 11 » День працівників освіти
День працівників освіти

"Учитель – не тільки світоч знань для дитини, а й наставник, учитель життя в справжньому розумінні цього поняття. Він не тільки той, хто передає учням знання та вміння. Це передусім той, у кого дитина, як у батька і матері, вчиться жити", - так писав Василь Сухомлинський, видатний український педагог, 100-річчя якого ми святкуємо цього року. А ще він казав, що жити щасливо – це передусім жити і насолоджуватись улюбленою творчістю, в праці і з вірою в світле і радісне майбутнє. Працівники Корсунь-Шевченківського ліцею докладають багато зусиль, щоб учні з задоволенням навчались і досягали успіхів у житті. Тож учні, на знак вдячності, підготували для освітян святковий концерт з веселими піснями, танцями, сценками, віршами.

Як сказав Василь Сухомлинський: «Слово — найтонший дотик до серця; воно може стати і ніжною запашною квіткою, і живою водою, що повертає віру в добро, і гострим ножем, і розпеченим залізом…», тому лише з найкращими побажаннями до працівників Корсунь-Шевченківського ліцею звернулись 11-класники.

А ще відомий педагог сказав, що «гра – широке й багатогранне поняття. Діти граються не тільки тоді, коли бігають, змагаються в швидкості й спритності. Гра полягає й у великому напруженні творчих здібностей, уяви». Тож на святі грали і діти і вчителіJ

Якби не було вчителя,

То не було, напевне,

Ні поета, ні мислителя,

Ні Шекспіра, ні Коперника,

І понині, напевне,

Якби б не було учителя,

Невідкритими залишилися б

Береги Америки.

Учитель - це не професія, учитель - це ціле життя, і воно віддане школі і учням. Зі святом, наші освітяни!

Переглядів: 378 | Додав: Hornet | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »