Середа, 24.04.2024, 07:10

Головна » 2019 » Червень » 17 » Мовний табір "Еврика"
Мовний табір "Еврика"

Здоров’я – це найцінніший скарб людини, азбереження здоров’я – обов’язок  кожного.
І потрібно вчитись з дитинства піклуватись про своє здоров’я, адже від здоров’я
дітей залежить здоров’я всієї нації. Тому напрямок мовного табору «Healthy Lifestyle»
(«Здоровий спосіб життя» ) був вибраний невипадково.

У мовному таборі «Еврика»,  що діяв у Корсунь-Шевченківському ліцеї з 27 травня по 7 червня цього року,  взяли участь 16 учнів-восьмикласників. Діти стали членами загону «Healthy Eaters» («Прихильники здорового харчування»),  обрали девіз «You don’t have to eat less, you just have to eat right» («Не потрібно їсти менше, слід харчуватись правильно») та загонову пісню «The Healthy Eating Song» («Пісня про здорову їжу»). Робота в таборі була спланована тематично по днях: День усмішок, День спорту, День журналіста, День природи, День науки, День здорової їжі, День захисту довкілля, День мистецтва, День мрій.

День усмішок. "Веселі змагання"

День мрій. Малюнок на асфальті "Канікули моєї мрії", гра "Хто я?"

День спорту. "Паперова битва", "Хто спритніший?"

Діяльність учасників табору включала в себе екскурсії, спортивні змагання, ігри на свіжому повітрі, майстер-класи, перегляд та обговорення цікавих відео, мультфільмів, драматизацію діалогів, різноманітні конкурси.

День науки. Конкурс з хімії "Ерудит", "Цікава математика"

Майстер-класи "Найоригінальніший капелюх», «Квіти з паперу»

Учні отримали цікаву інформацію для роздумів, прослухавши лекцію про вплив сміття на довкілля та стан здоров’я людини, під час візиту до теплиці, поповнили свої знання про дендрофлору Корсунь-Шевченківського історико-культурного заповідника, відвідавши його у День природи. Порадували учнів результати опитування мешканців нашого міста, проведеного у День журналіста, адже 80% всіх опитаних дотримуються здорового способу життя. Та найбільше задоволення отримали учасники табору від  Дня спорту та Дня здорової їжі, взявши участь у веселих змаганнях на свіжому повітрі та ласуючи фруктовим салатом, приготовленим власноруч.

День природи. Екскурсія Корсунь-Шевченківським історико-культурним заповідником

День журналіста. "Моє перше інтерв'ю"

День здорової  їжі. Майстер-клас "Як приготувати фруктовий салат". Куштуємо здорову їжу

Час в мовному таборі «Еврика» промайнув швидко і, сповнені гарних вражень, учні розпочали літні канікули.

Керівник табору А. А. Лавренчук

Переглядів: 465 | Додав: Hornet | Рейтинг: 0.0/0