25
травня продзвенів останній дзвінок для 11-класників та закінчився 2017-2018
навчальний рік для всіх школярів та вчителів.
Присутніх
привітали зі святом останнього дзвоника директор ліцею О. Ю. Вірченко та
депутат районної ради П. Т. Пустільнік, а також батьки наших учнів Ю. В.
Чепурна та Л. С. Шаповалова.
З
найкращими побажаннями до працівників ліцею звернулись президент ліцею Шевченко
Тарас, випускники, а десятикласники привітали учнів 11-х класів авторськими
віршами Л.І Щербини та О.О. Шершнєвої.
Учні, які перемагали в різних
конкурсах, олімпіадах, брали активну участь в позаурочній та позашкільній
діяльності отримали грамоти та подяки.
За рішенням педагогічної ради присвоєно
звання учням та нагороджено класні
колективи у таких номінаціях:
1.
Звання «Ліцеїст
2018 року» отримав учень 9 класу Бондаренко Дмитро, відмінник у навчанні,
призер районних олімпіад з математики та
фізики, переможець обласної Інтернет-олімпіади з математики, призер обласного
рівня Всеукраїнської олімпіади з
математики, переможець районних змагань із шашок, активний учасник та ведучий
заходів, танцюрист.
2.
«Науковець ліцею 2018 року» вперше присвоєно двом учням:
-
Сліпченку Сергію, учню 11-А класу, учаснику обласної олімпіади з
інформатики, який виборов 4 призові місця в районних олімпіадах з
астрономії, інформатики, інформаційних технологій, математики.
-
Калініченко Анастасії, учениці 11-А класу, яка виборола два
призові місця у районних предметних олімпіадах з астрономії та математики, а
також стала призером обласної олімпіади з астрономії.
3.
Звання «Магістр наук ліцею 2018 року» присвоєно учневі
10 класу Губатому Дмитру, призеру
районних олімпіад з фізики та астрономії, переможцю районного, призеру обласного етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
Малої академії наук України у
секції екологічні технології та ресурсозбереження.
4.
«Науковий олімп ліцею 2018 року» присвоєно
-
учням 11-А класу: Шевченку Тарасу
Матвійчук Яні
Сердюку Віталію
-
учениці 11-Б класу: Шляковій Богдані
-
ученям 10 класу: Чалій Катерині
Чепурній Катерині
Радченко Яні
-
ученям 9 класу: Мисько Юлії
Ільченко Катерині
Кіщенко Вікторії
Старчеводу Ярославу
5.
Номінацію «Маестро ліцею 2018 року» присвоєно:
-
братам-скрипалям Байкінічам – Денису, учневі 10 класу, та
Іллі, учневі 9 класу
-
учениці 10 класу, акордеоністці, Середі Юлії
6.
Звання «Художник ліцею 2018 року» отримали:
-
учениця 9 класу Куракіна Анастасія
-
учениця 8 класу Сущенко Анна
7.
Звання «Майстер танцю ліцею 2018 року» отримали:
- учениці 10 класу:
Вовчанівська Анастасія
Євтушенко Дар’я
- учениця 9 класу
Кіщенко Вікторія
8.
Номінацію «Вокаліст ліцею 2018» отримали:
-
учениці 11-А класу: Старенька Антоніна
Калівошко
Софія
9.
Подяку за сумлінне виконання обов’язків ліцеїста отримали
учениці 8 класу Алірзаєва Сабіна та Коваленко Анна.
10.
Подяку за активну участь в акції
з благодійного збору вторинної сировини отримав Данилюк Олег, учень 10
класу.
11.
За результатами діяльності
кожний клас відзначений у номінаціях:
§
«Надія ліцею 2018
року» - учні 8 класу та класний керівник Харченко Тетяна
Володимирівна.
§ «Найтолерантніший клас 2018 року» - колектив 11-Б класу та
класний керівник Саєнко Наталія Володимирівна.
§
у номінації «Володарі знань 2018 року» нагороджуються учні
9 класу та класний керівник Шершнєв
Володимир Вікторович.
§
«Інтелектуальний клас 2018 року» - колектив 11-А класу та
класний керівник Шершнєва Ольга Олексіївна.
§ Номінацію «Клас 2018 року» отримує колектив 10 класу та класний
керівник Щербина Любов Іванівна.
Більше
фотографій можна переглянути у розділі «Фотоальбоми» |