Середа, 24.04.2024, 22:20

Головна » 2019 » Жовтень » 31 » Посвята в ліцеїсти
Посвята в ліцеїсти

У цьому навчальному році до 8 класу Корсунь-Шевченківського ліцею   вступили 24 учні. Класним керівником стала Щербина Любов Іванівна - вчитель української мови та літератури вищої категорії. Учні переступили поріг ліцею і почали навчатись разом у вересні цього року. Щорічно, крім святкових лінійок, що відбуваються на початку та в кінці навчального року,  в ліцеї проводяться різноманітні навчально-виховні заходи, серед яких особливе місце має свято «Посвята в ліцеїсти».

За традицією, вечір посвяти відбувається в жовтні. Наші 8-класники вже майже два місяці провчилися у ліцеї, встигли взяти участь у спортивно-туристичному святі, екологічній та благодійній акціях, провели осінній ярмарок та вже готові до презентації свого новоствореного колективу.

Вечір посвяти відбувся 25 жовтня в актовій залі ліцею. На присутніх, серед яких були учні, вчителі, батьки та колишні випускники, чекала конкурсно-розважальна програма та перегляд фотопрезентації та творчих номерів учнів 8 класу.

Діти старанно підготувались, щоб гідно представити свій учнівський колектив: танцювали, грали на синтезаторі, демонстрували акторські здібності під час показу сценки.

Програма заходу містила різні інтелектуальні конкурси на загальну ерудицію та знання історії нашого міста, фотоконкурс, пов'язаний з орієнтуванням у ліцеї, конкурси «Хто я?» та «Склади слово», участь в яких брали команди 8 класу та збірна з інших класів. Учениці 10 класу підготували танцювальні номери в дарунок всім глядачам.

Останнім, але найважливішим у програмі було урочисте складання присяги, яку провела президент Корсунь-Шевченківського ліцею Мисько Ю. Завершилось свято «Посвята в ліцеїсти» святковою дискотекою, під час якої ліцеїсти не лише активно танцювали, а й гучно співали!

Переглядів: 389 | Додав: Hornet | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2019  »