Середа, 24.04.2024, 18:19

Головна » 2017 » Листопад » 13 » Зустріч з Максом Кідруком
Зустріч з Максом Кідруком

27 жовтня Корсунь-Шевченківська центральна районна бібліотека зібрала читачів в читальній залі педколеджу, щоб познайомитись із творчістю українського письменника Макса Кідрука. Він вже впродовж останніх 6-ти років презентує свої нові романи по всій Україні. У цьому році письменник відвідає 100 українських міст зі своїм презентаційним туром, де буде представляти нову книгу «Не озирайся і мовчи». Нашому місту пощастило потрапити в цей список. Нова книга Кідрука - це містичний роман з елементами жахів і техно, де порушується проблема спілкування між батьками та дітьми, дитячої жорстокості та підліткового бажання втечі від реальності.

Макс Кідрук під час презентації своїх книг

Макс Кідрук у нашому місті вперше, тому крім нової книги представив й інші видання: тревелог  «Мексиканські хроніки. Історія однієї мрії» та художні книги «Твердиня», «Жорстоке небо», «Зазирни у мої сни». Автор використовував мультимедійну презентацію з фото- і відеоматеріалами, які були дуже цікавими. Учні 8-9 класів ліцею та всі присутні мали можливість познайомитись з автором та придбати його книги. Зустріч пролетіла на одному диханні. Однак Макс Кідрук вже анонсував про вихід нової книги, яка називається «Де немає бога». Тож письменник може завітати до нашого міста знову. Будемо чекати.

Фото на згадку

Бібліотекар ліцею